Sebago

The Sebago Company 1946’da üç New England yerlisi arkadaş tarafından kuruldu. Anavatanları New England, nehirler ve göller, yükselen ormanlar, sıradağlar, etkileyici okyanus kıyıları ve yumuşak kumlu plajlar ile çevriliydi. Outdoor denizden gelen yaşam tarzları, ayakkabı ve giyim tasarımlarına yansıttılar. Bugünün koleksiyonları, ayakkabıya ek olarak geniş bir aktif giyim yelpazesi de içerir ve tümü, kurucularının üstün çizim, incelik ve detaylara verdiği önemi gururla onurlandırılarak yaratılmıştır. Sebago markası; Docksides, Campsides, Citysides, Marine ile 4 farklı koleksiyonu bünyesinde barındırır. Türkiye’de sadece outdoor giyim tutkunlarının ortak noktası olan The Moose Bay Akmerkez, The Moose Bay Metropol ve themoosebay.com’da satışa sunulmuştur.

Sebago®’nun deniz köklerinden ilham alınarak tasarlanan Docksides® birinci sınıf tekne ayakkabısıdır. Docksides® 1970 yılında aktif kullanım için piyasaya sürüldü ve o zamandan beri her zaman tuzlu su, hava, güneş ve maceranın simgesi oldu. Hafif ve suya dayanıklı, kaymaz kauçuk tabanlarla donatılmış, işlevselliği zarafetle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.
Campsides™, kamp alanından kano macerasına kadar her türlü doğa macerasında konforlu vakit geçirilmesi için dayanıklı, sağlam, zarif ayakkabılar sunar. Campsides™ ile tanışın. Doğaya bir adım atın.
1946’dan beri en iyi işçilikle elle dikilen klasik makosen, en klasik ve ikonik Sebago® ayakkabıdır. Citysides®, deri sayası ve üstün yapısıyla özgünlüğün parlamasına izin vererek New England’ın mirasını kutsar.
Sebago® Marine, yelken deneyimini geliştirmeye odaklanan yeni bir koleksiyon yaratmak için Sebago® giyim ve ayakkabı serisinin en iyi özelliklerinden yararlanır: çok yönlülük, konfor, birinci sınıf malzemeler, performans, dayanıklılık ve ikonik hatlar.
ONLINE Shop
7/24 online alışveriş için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
MAĞAZALARIMIZ
En yakın mağazamız için tıklayın.

Bu kapanacak 0 saniye