PERAKENDE

1987 yılında Converse markası ile perakende sektörüne giriş yapan Gözalan, bugün 5 markaya ve 200’ün üstünde satış noktasına sahiptir.
DIŞARI
ÇIKMAYA
HAZIR MISIN?

1938’de Columbia Sportswear, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketi olarak kuruldu. Günümüzde aktif yaşam tarzına hitap eden küresel bir outdoor giyim markası olarak hizmet vermektedir.

 

Columbia Sportswear’ın çizgisi; dış giyim, spor giyim, ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak, şık bir biçimde tasarlanırlar.

1962 yılında Kanada’da kurulan SOREL, işlevsellik ve uzman işçilik mirasını modanın yeni dünyasına taşıyor.

SOREL keçe, yün ve premium deriden tasarladığı şık ayakkabılarını geçmişten aldığı tecrübeyle birleştirerek dört mevsim boyunca şehirde modanın vazgeçilmezi oluyor.

SOREL, hem şık hem de konforlu olmak isteyenler için tasarlanıyor.
Outdoor sporcuların ihtiyaçları için: Mountain Hardwear

Mountain Hardwear; 1993 yılında bir grup outdoor endüstrisi karşıtı tarafından, outdoor sporcuların ihtiyaçlarına sadık kalmak için kurulmuştur.

Kurucular sektörün değiştiğini, kaliteden ödün verdiğini ve ürünlerin ucuzlaşarak teknik kullanıcıya daha az hizmet ettiğini gördüler. Bu eğilimin ortadan kaldırılması için outdoor sporcuların ihtiyaçlarına özel ürünler tasarladılar.

Gözalan 2016 yılından beri Mountain Hardwear Türkiye distribütörüdür.

2021 yılında kurulan The Moose Bay, outdoor tekstil ve ayakkabılardan aksesuar ve kamp ekipmanlarına kadar geniş ürün yelpazesi ile outdoor sektörüne farklı bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

The Moose Bay’in yeni konseptinde sunulan ürünler Columbia, Sorel, Mountain Hardwear, Helly Hansen, Jack Wolfskin, Salomon, Merrell, Birkenstock, Casio, Victorinox, Marmot, Stanley, Helinox, Munkees, Aladdin, Arena, High Peak gibi dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarından oluşuyor.

Gözalan, perakende sektöründekini başarısını The Moose Bay markası ile daha da ileriye taşımayı hedefliyor.

DOĞAYA ÇIKIŞ YOLU ARIYORSAN THE MOOSE BAY İLE MACERAYA HAZIR OL!

The Sebago Company 1946’da üç New England yerlisi arkadaş tarafından kuruldu. Anavatanları New England, nehirler ve göller, yükselen ormanlar, sıradağlar, etkileyici okyanus kıyıları ve yumuşak kumlu plajlar ile çevriliydi. Denizle bütünleşen yaşam tarzlarını, ayakkabı ve giyim tasarımlarına yansıttılar. Bugünün koleksiyonları, ayakkabıya ek olarak geniş bir aktif giyim yelpazesi de içerir ve tümü, kurucularının üstün çizim, incelik ve detaylara verdiği önemi gururla onurlandırılarak yaratılmıştır. Sebago markası; Docksides, Campsides, Citysides, Marine ile 4 farklı koleksiyonu bünyesinde barındırır.

Bu kapanacak 0 saniye